دکتر لطیفه محمدپور اسکویی

دکتر لطیفه محمدپور اسکویی

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

54144
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، جنب داروخانه دکتر پور رحمان، ساختمان فدک، طبقه اول

تلفن:04135560961

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لطیفه محمدپور اسکویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لطیفه محمدپور اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستند عالی هستند.

ژیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قسمت خودم نشده ولی دوستانی رو که عمل کردن عالیه کارشون.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد و حرفه ای

کوثر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لطیفه محمدپور اسکوییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لطیفه محمدپور اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لطیفه محمدپور اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لطیفه محمدپور اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لطیفه محمدپور اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت لطیفه محمدپور اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه محمدپور اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لطیفه محمدپور اسکویی کجا است؟
دکتر لطیفه محمدپور اسکویی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لطیفه محمدپور اسکویی را ببینید.
+
آیا دکتر لطیفه محمدپور اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه محمدپور اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لطیفه محمدپور اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لطیفه محمدپور اسکویی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لطیفه محمدپور اسکویی چه زمانی است؟
دکتر لطیفه محمدپور اسکویی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه محمدپور اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لطیفه محمدپور اسکویی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر لطیفه محمدپور اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لطیفه محمدپور اسکویی 5 از 5 است.

درباره دکتر لطیفه محمدپور اسکوییدکتر لطیفه محمدپور اسکویی dr latife mohammad por oskouie از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر لطیفه محمدپور اسکویی در تبریز، خیابان 17 شهریور، جنب داروخانه دکتر پور رحمان، ساختمان فدک، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لطیفه محمدپور اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135560961 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لطیفه محمدپور اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لطیفه محمدپور اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لطیفه محمدپور اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لطیفه محمدپور اسکویی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لطیفه محمدپور اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.