دکتر منا قریشی

دکتر منا قریشی

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

11949
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان خضراء2، بلوک بی، طبقه 2 واحد 28

تلفن:09175000158

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منا قریشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منا قریشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با تجربه

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رفتار صمیمی و مناسب

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون خیلی دکتر باسواد و دانایی هستن،به من در همون جلسه اول خیلی کمک کردن،خیلی راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منا قریشیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منا قریشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منا قریشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منا قریشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منا قریشی چقدر است؟
هزینه ویزیت منا قریشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منا قریشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منا قریشی کجا است؟
دکتر منا قریشی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منا قریشی را ببینید.
+
آیا دکتر منا قریشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منا قریشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منا قریشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منا قریشی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منا قریشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منا قریشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منا قریشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منا قریشی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر منا قریشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منا قریشی 5 از 5 است.

درباره دکتر منا قریشیدکتر منا قریشی dr mona ghoreyshi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر منا قریشی در شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان خضراء2، بلوک بی، طبقه 2 واحد 28 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منا قریشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175000158 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منا قریشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منا قریشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منا قریشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منا قریشی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منا قریشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.