دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر داریوش ناصری

دکتر داریوش ناصری

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

کرمان

کد نظام پزشکی

104210
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب بلوار شفا

آدرس:

کرمان، انتهای بلوار شفا، بین کوچه 17 و 19 ،مجتمع باران، طبقه 7 واحد 16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داریوش ناصری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش ناصری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

فایزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین دکتر برای نوزدان نارس عالی هستند.

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش برخورد و عالی

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر ناصری با تشخیص صحیح و تجربه کافی از پیشرفت بیماری چشم اینجانب جلوگیری و با تصمیمات صحیح و به موقع دید چشمم را التیام بخشیدند .

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای بیمار وقت گذاشته و توضیحات کامل می دهند.

صاحب جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد و رفتار پزشک عالی معاینه پزشک عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داریوش ناصری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار شفا
کرمان - کرمان، انتهای بلوار شفا، بین کوچه 17 و 19 ،مجتمع باران، طبقه 7 واحد 16


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش ناصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش ناصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش ناصری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش ناصری چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش ناصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ناصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش ناصری کجا است؟
دکتر داریوش ناصری 1 مطب در مطب بلوار شفا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داریوش ناصری را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش ناصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ناصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش ناصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش ناصری متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش ناصری چه زمانی است؟
دکتر داریوش ناصری از روز یکشنبه 27 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ناصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش ناصری چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر داریوش ناصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش ناصری 5 از 5 است.
درباره دکتر داریوش ناصری


دکتر داریوش ناصری dr darush naseri از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر داریوش ناصری در کرمان، انتهای بلوار شفا، بین کوچه 17 و 19 ،مجتمع باران، طبقه 7 واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش ناصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130839090-03432229090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش ناصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش ناصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش ناصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش ناصری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش ناصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.