دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید علاءالدین علوی

دکتر سید علاءالدین علوی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

15165

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه

دارای گواهینامه مراقبت های ویژه نوزادان نارس از استرالیا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 3، واحد 3048

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • ارتش
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علاءالدین علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علاءالدین علوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شفا
کرمان - کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 3، واحد 3048


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علاءالدین علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علاءالدین علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علاءالدین علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علاءالدین علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علاءالدین علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاءالدین علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علاءالدین علوی کجا است؟
دکتر سید علاءالدین علوی 1 مطب در مطب خیابان شفا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علاءالدین علوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید علاءالدین علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاءالدین علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علاءالدین علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علاءالدین علوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علاءالدین علوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علاءالدین علوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاءالدین علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علاءالدین علوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید علاءالدین علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علاءالدین علوی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید علاءالدین علوی


دکتر سید علاءالدین علوی dr seyyed alaodin alavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر سید علاءالدین علوی در کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 3، واحد 3048 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علاءالدین علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432476364-03432269900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علاءالدین علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علاءالدین علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علاءالدین علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علاءالدین علوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علاءالدین علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.