دکتر حمیدرضا دهقانی

دکتر حمیدرضا دهقانی

کد نظام پزشکی: 79720
5 (19 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
468 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حمیدرضا دهقانی

مطب ونک
آدرس: تهران - تهران، خیابان ولیعصر، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34 ،ساختمان مهر، طبقه سوم، واحد 9
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر سید سجاد جعفری
دکتر سید سجاد جعفری
ارتوپدی
5
(110 نظر)
1402 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر حسین اکبری اقدم
دکتر حسین اکبری اقدم
ارتوپدی
4.8
(673 نظر)
13185 نوبت موفق
اصفهان - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر حسین حاجی تقی
دکتر حسین حاجی تقی
ارتوپدی
4
(177 نظر)
2291 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

آدرس مطب دکتر حمیدرضا دهقانی

مطب ونک
آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34 ،ساختمان مهر، طبقه سوم، واحد 9
تلفن:

نظرات درباره دکتر حمیدرضا دهقانی

5
از 19 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مجید(1402/09/20)
(1402/09/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
آقای دکتر بسیار خوش اخلاق،کار بلد و حرفه ای و با وجدان هستند.من بابت کشیدگی کتف چپم،دو تا دکتر رفتم تا عکس ها رو دیدن،گفتن فقط جراحی و ساخت آتل و…کلی هزینه.ولی ایشون با دو تا قرص و پیشنهاد ورزش و تقویت عضله ها باعث شدند من از یه جراحی و عوارض اون نجات پیدا کنم.خدا حفظشون کنه
نغمه(1402/08/29)
(1402/08/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار محترم و دارای اطلاعات کامل و به روز هستند.باحوصله بیمار را معاینه میکنن .در تشخیص و جراحی هم تبحر دارند .کانال کارپال دست چپ منو خرداد عمل کردن هم نتیجه عالی شده هم تمیز کار میکنن. از نظر مالی هم مراعات بیمار را میکنند .ایکاش پزشکها همه مثل ایشون بودن.
آرتا(1402/04/21)
(1402/04/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
وقت جراح شانه دادند.معاینه دقیق و درست.با وجدان و مهربان.
هانیه(1402/02/31)
(1402/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خیلی دکتر خوبی هستند.
محمد(1401/02/01)
نوبت دهی مطب
(1401/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی بودند و خیلی تجربه دار بودند
علت مراجعه: درد در آرنج
غلامشاه(1400/12/25)
نوبت دهی مطب
(1400/12/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتردهقانی در تشیخص نوع بیماری ودرمان واقعا عالی هستن، خیلی باتجربه و خوش اخلاق هستن، دکتر دهقانی رابه همه کسانی که مشکل پاره گی تاندون ،کتف، شانه و جراحی دست دارند، پیشنهاد میکنم .
علت مراجعه: شانه درد

سوالات متداول راجع به دکتر حمیدرضا دهقانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا دهقانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حمیدرضا دهقانی کجا است؟
دکتر حمیدرضا دهقانی 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا دهقانی را ببینید.
آیا دکتر حمیدرضا دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حمیدرضا دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا دهقانی متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا دهقانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا دهقانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا دهقانی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر حمیدرضا دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا دهقانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا دهقانیدکتر حمیدرضا دهقانی dr hamidreza dehghani از دکترهای متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا دهقانی در تهران، خیابان ولیعصر، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34 ،ساختمان مهر، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658756 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا دهقانی متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.