دکتر حمید لشکری زاده

دکتر حمید لشکری زاده

تخصص چشم پزشکی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

کد نظام پزشکی

122486

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، ساختمان پرشکان نیایش

تلفن:03432477795

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید لشکری زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید لشکری زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آزادی
ملاحظات

بیماران محترم زمان نوبت شما تقریبی می باشد و زمان دقیق پذیرش با توجه به روند مطب متفاوت است.

حق تقدم با بیماران عمل شده می باشد.

دکتر حمید لشکری زاده
دکتر حمید لشکری زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید لشکری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید لشکری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید لشکری زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید لشکری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید لشکری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید لشکری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید لشکری زاده کجا است؟
دکترحمید لشکری زاده مطب میدان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید لشکری زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید لشکری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید لشکری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید لشکری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید لشکری زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید لشکری زاده چه زمانی است؟
دکتر حمید لشکری زاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید لشکری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید لشکری زاده چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر حمید لشکری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید لشکری زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید لشکری زادهدکترحمید لشکری زاده dr hamid lashkari zade از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر حمید لشکری زاده در کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، ساختمان پرشکان نیایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید لشکری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432477795 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید لشکری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید لشکری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید لشکری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید لشکری زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید لشکری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.