دکتر بابک باوفا

دکتر بابک باوفا

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

56598
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار معلم

آدرس:

کرمان، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، روبه روی هتل پارس، ساختمان پزشکان یاس، طبقه دوم

تلفن:03432141251

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک باوفا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک باوفا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک عالی و حاذق و خوش اخلاقی هستند. با صبر و حوصله ویزیت میکنند و در مورد بیماری کامل توضیح میدهند.

نجمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی،باتجربه و باحوصله

آیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با تجربه و فهمیده ای هستن خیلی بااخلاق و خوشرفتارو با حوصله تشکر فراوان دارم ازشون هر وقت زنگ به تلفنشون زدم جواب دادند.

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش برخورد و باتجربه هستند خوش اخلاق کسی بهشون نمیرسه.

محمد رضا عبدالکریمی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بابک باوفاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک باوفا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک باوفا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک باوفا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک باوفا چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک باوفا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک باوفا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک باوفا کجا است؟
دکتر بابک باوفا 1 مطب در مطب بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک باوفا را ببینید.
+
آیا دکتر بابک باوفا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک باوفا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک باوفا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک باوفا متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک باوفا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک باوفا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک باوفا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک باوفا چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر بابک باوفا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک باوفا 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک باوفادکتر بابک باوفا dr babak bavafa از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر بابک باوفا در کرمان، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، روبه روی هتل پارس، ساختمان پزشکان یاس، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک باوفا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432141251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک باوفا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک باوفا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک باوفا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک باوفا متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک باوفا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.