دکتر یلدا کاویانی

دکتر یلدا کاویانی

دکترای روانشناسی

کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان
شیراز

کد نظام پزشکی

27219

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، پلاک 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یلدا کاویانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر یلدا کاویانی
نوبت مطب کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، پلاک 2
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا کاویانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا کاویانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا کاویانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یلدا کاویانی چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا کاویانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یلدا کاویانی کجا است؟
دکتر یلدا کاویانی 1 مطب در کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یلدا کاویانی را ببینید.
+
آیا دکتر یلدا کاویانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا کاویانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یلدا کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا کاویانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا کاویانی چه زمانی است؟
دکتر یلدا کاویانی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا کاویانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا کاویانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر یلدا کاویانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا کاویانی 0 از 5 است.

درباره دکتر یلدا کاویانیدکتر یلدا کاویانی dr yalda kaviani از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر یلدا کاویانی در شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، پلاک 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا کاویانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175375355-09172123090-07132291737 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا کاویانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا کاویانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا کاویانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا کاویانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا کاویانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.