دکتر آزاده رمضان نژاد

دکتر آزاده رمضان نژاد

تخصص داخلی

رشت

کد نظام پزشکی

120087

درباره‌پزشک

بیماری های دیابت و کنترل قند 

تیروئید

گوارش 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰

تلفن:01332133812

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده رمضان نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آزاده رمضان نژاد
نوبت مطب چهارراه گلسار
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده رمضان نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده رمضان نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده رمضان نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده رمضان نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده رمضان نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده رمضان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده رمضان نژاد کجا است؟
دکتر آزاده رمضان نژاد 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده رمضان نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده رمضان نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده رمضان نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده رمضان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده رمضان نژاد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده رمضان نژاد چه زمانی است؟
دکتر آزاده رمضان نژاد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده رمضان نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده رمضان نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزاده رمضان نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده رمضان نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر آزاده رمضان نژاددکتر آزاده رمضان نژاد dr azadeh ramezan nezhad از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر آزاده رمضان نژاد در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده رمضان نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332133812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده رمضان نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده رمضان نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده رمضان نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده رمضان نژاد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده رمضان نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.