دکتر محمدرضا هاشمی منش

دکتر محمدرضا هاشمی منش

تخصص قلب و عروق

شهریار

کد نظام پزشکی

133869

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه هفتم، واحد ۲۲

تلفن:02165268520

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا هاشمی منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا هاشمی منش
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
شهریار - شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه هفتم، واحد ۲۲
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا هاشمی منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا هاشمی منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا هاشمی منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا هاشمی منش چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا هاشمی منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشمی منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا هاشمی منش کجا است؟
دکتر محمدرضا هاشمی منش 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا هاشمی منش را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا هاشمی منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشمی منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا هاشمی منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا هاشمی منش متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا هاشمی منش چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا هاشمی منش از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشمی منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا هاشمی منش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا هاشمی منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا هاشمی منش 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا هاشمی منشدکتر محمدرضا هاشمی منش dr mohammad reza hashemi manesh از دکترهای متخصص قلب و عروق شهریار هستند. مطب دکتر محمدرضا هاشمی منش در شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه هفتم، واحد ۲۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا هاشمی منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165268520 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا هاشمی منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا هاشمی منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا هاشمی منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا هاشمی منش متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا هاشمی منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.