کد نظام پزشکی

۸۸۲۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب الهیه

آدرس:

تهران، الهیه، خیابان مریم شرقی، کوچه امین، ساختمان smp ، طبقه 2، واحد b

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب الهیه
دکتر سعیدرضا یوسف
دکتر سعیدرضا یوسف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیدرضا یوسف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیدرضا یوسف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیدرضا یوسف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا یوسف چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیدرضا یوسف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا یوسف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیدرضا یوسف کجا است؟
دکتر سعیدرضا یوسف 1 مطب در مطب الهیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعیدرضا یوسف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعیدرضا یوسف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا یوسف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیدرضا یوسف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیدرضا یوسف متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیدرضا یوسف چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعیدرضا یوسف تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا یوسف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیدرضا یوسف چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعیدرضا یوسف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیدرضا یوسف 0 از 5 است.

درباره دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف dr saeid reza yosef از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر سعیدرضا یوسف در تهران، الهیه، خیابان مریم شرقی، کوچه امین، ساختمان smp ، طبقه 2، واحد b واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیدرضا یوسف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126231135-02122050770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیدرضا یوسف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیدرضا یوسف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیدرضا یوسف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیدرضا یوسف تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیدرضا یوسف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.