دکتر مهدی علی مردان زاده

دکتر مهدی علی مردان زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

90610

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی علی مردان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی علی مردان زاده
نوبت مطب میدان آزادی
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، میدان آزادی، ابتدای خیابان ۲۴ آذر، ساختمان پزشکان تاج، طبقه ۵
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی علی مردان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی علی مردان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی علی مردان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی علی مردان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی علی مردان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی علی مردان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی علی مردان زاده کجا است؟
دکتر مهدی علی مردان زاده 1 مطب در مطب میدان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی علی مردان زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی علی مردان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی علی مردان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی علی مردان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی علی مردان زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی علی مردان زاده چه زمانی است؟
دکتر مهدی علی مردان زاده از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی علی مردان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی علی مردان زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی علی مردان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی علی مردان زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی علی مردان زادهدکتر مهدی علی مردان زاده dr mahdi ali mardan zade از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر مهدی علی مردان زاده در کرمان، میدان آزادی، ابتدای خیابان ۲۴ آذر، ساختمان پزشکان تاج، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی علی مردان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014284797 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی علی مردان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی علی مردان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی علی مردان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی علی مردان زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی علی مردان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.