دکتر مرضیه افروزنده

دکتر مرضیه افروزنده

تخصص پوست، مو و زیبایی

بوشهر
%98
پیشنهاد(از 126 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی پوست،مو، لیزر و زیبایی عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر(استادیار) عضو انجمن متخصصین پوست 

ایران

درمان بیماری های پوست، مو و ناخن

در مطب لیزر موی زائد لیزر جوانسازی و اسکار آکنه و سایر اسکارها لیزر خال، کک و مک تیکسل تزریق ژل، بوتاکس و تزریق چربی لیفت نخ 

میکرونیدلینگ مزوتراپی،تزریق هیر فیلر اقدامات skin care شامل میکرودرم، پاکسازی و... درمان زگیل و میخچه جراحی خال و سایر 

ضایعات پوست(کیست، انواع ضایعات خوش خیم و بدخیم پوست) انجام می شود

 آدرس اینستاگرام: dr.afrouzandeh_dr.heydarian 

کد نظام پزشکی

127645

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی،جنب بانک پارسیان، کوچه بوستان ۱۱، ساختمان پارسیان، طبقه ۲

تلفن:07733540362

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرضیه افروزنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه افروزنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 126 کاربر)

%98
123 کاربر از 126 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  48 نفر
 • 15-45 دقیقه
  34 نفر
 • 45-90 دقیقه
  23 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مرضیه افروزنده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مرضیه افروزنده
دکتر مرضیه افروزنده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه افروزنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه افروزنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه افروزنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه افروزنده چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه افروزنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه افروزنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه افروزنده کجا است؟
دکترمرضیه افروزنده مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه افروزنده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه افروزنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه افروزنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه افروزنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه افروزنده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه افروزنده چه زمانی است؟
دکتر مرضیه افروزنده از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه افروزنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه افروزنده چقدر است؟
تا کنون 126 نفر به دکتر مرضیه افروزنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه افروزنده 5 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه افروزندهدکترمرضیه افروزنده dr marziyeh afrozandeh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی بوشهر هستند. مطب دکتر مرضیه افروزنده در بوشهر، خیابان سنگی،جنب بانک پارسیان، کوچه بوستان ۱۱، ساختمان پارسیان، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه افروزنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733540362 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه افروزنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه افروزنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه افروزنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه افروزنده متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه افروزنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.