دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ساسان فرحناکی

دکتر ساسان فرحناکی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

41029
%96
پیشنهاد(از 42 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان محمدتقی اصفهانی

آدرس:

کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، کوچه صنوبر، جنب سی تی اسکن افق

تلفن:08337216100

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساسان فرحناکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساسان فرحناکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 42 کاربر)

%96
40 کاربر از 42 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

۵ ستاره

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالین دکتر

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با عجله ویزیت می کنند.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی بودم برخورد عالی و دکتر باتجربه بودن با یکبار استفاده از دارو کاملا خوب شدم در صورتی که چندبار دکتر دیگه رفته بودم ولی نتیجه ای نگرفته بودم با نسخه ایشون روز بعدش کاملا خوب شده بودم

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اگر بیمار پروسه ی درمان و داروهای دکتر فرحناکی رو ادامه بده خیلی نتیجه میگیره طبابت ایشون عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساسان فرحناکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان محمدتقی اصفهانی
کرمانشاه - کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، کوچه صنوبر، جنب سی تی اسکن افق


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساسان فرحناکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساسان فرحناکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساسان فرحناکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساسان فرحناکی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساسان فرحناکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان فرحناکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساسان فرحناکی کجا است؟
دکتر ساسان فرحناکی 1 مطب در مطب خیابان محمدتقی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساسان فرحناکی را ببینید.
+
آیا دکتر ساسان فرحناکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان فرحناکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساسان فرحناکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساسان فرحناکی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساسان فرحناکی چه زمانی است؟
دکتر ساسان فرحناکی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان فرحناکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساسان فرحناکی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر ساسان فرحناکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساسان فرحناکی 5 از 5 است.
درباره دکتر ساسان فرحناکی


دکتر ساسان فرحناکی dr sasan farahnaki از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کرمانشاه هستند. مطب دکتر ساسان فرحناکی در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، کوچه صنوبر، جنب سی تی اسکن افق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساسان فرحناکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337216100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساسان فرحناکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساسان فرحناکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساسان فرحناکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساسان فرحناکی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساسان فرحناکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.