دکتر حسین حاجی حسینی

دکتر حسین حاجی حسینی

تخصص پوست، مو و زیبایی

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۳۳۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب صفاییه

آدرس:

یزد، صفاییه، میدان اطلسی، ساختمان پزشکان اطلسی، طبقه ۵

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین حاجی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین حاجی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر حسین حاجی حسینی
دکتر حسین حاجی حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین حاجی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین حاجی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین حاجی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین حاجی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین حاجی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین حاجی حسینی کجا است؟
دکتر حسین حاجی حسینی 1 مطب در مطب صفاییه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین حاجی حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین حاجی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین حاجی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین حاجی حسینی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین حاجی حسینی چه زمانی است؟
دکتر حسین حاجی حسینی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین حاجی حسینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسین حاجی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین حاجی حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین حاجی حسینیدکتر حسین حاجی حسینی dr hosein haji hoseni از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی یزد هستند. مطب دکتر حسین حاجی حسینی در یزد، صفاییه، میدان اطلسی، ساختمان پزشکان اطلسی، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین حاجی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538277037 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین حاجی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین حاجی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین حاجی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین حاجی حسینی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین حاجی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.