دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب

دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

تبریز

کد نظام پزشکی

30351

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، مابین طالقانی و باغشمال، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان شماره ۴۰، طبقه ۳

تلفن:04135567337

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب
نوبت مطب خیابان هفده شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، مابین طالقانی و باغشمال، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان شماره ۴۰، طبقه ۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام حاجی علیلوی بناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب کجا است؟
دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب 0 از 5 است.

درباره دکتر شهرام حاجی علیلوی بنابدکتر شهرام حاجی علیلوی بناب dr shahram alilavi bonab از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، مابین طالقانی و باغشمال، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان شماره ۴۰، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135567337 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام حاجی علیلوی بناب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.