دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نیلوفر محمودی

دکتر نیلوفر محمودی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

126360
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان اختلالات کودکان و نوجوانان

 پیش فعالی 

اختلالات بزرگسالان 

 افسردگی ،اضطراب ،وسواس ،سردرد،بی خوابی 

مشاوره فردی در زمینه های اختلالات بزرگسالان و مشاوره تحصیلی 

مشاوره زوج و مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره طلاق

ترک تخصصی اعتیاد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶، ساختمان ثامن، طبقه همکف

تلفن:05138436444

افتخارات

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد 

عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیلوفر محمودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیلوفر محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند. من که تازه رفتم پیششون انشا...الله که مفید باشه.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیلوفر محمودی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار احمدآباد
مشهد - مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶، ساختمان ثامن، طبقه همکف


نوبت مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو260,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیلوفر محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیلوفر محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیلوفر محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیلوفر محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیلوفر محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیلوفر محمودی کجا است؟
دکتر نیلوفر محمودی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیلوفر محمودی را ببینید.
+
آیا دکتر نیلوفر محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیلوفر محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیلوفر محمودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیلوفر محمودی چه زمانی است؟
دکتر نیلوفر محمودی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیلوفر محمودی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نیلوفر محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیلوفر محمودی 5 از 5 است.
درباره دکتر نیلوفر محمودی


دکتر نیلوفر محمودی dr nilofar mahmodi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر نیلوفر محمودی در مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶، ساختمان ثامن، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیلوفر محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138436444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیلوفر محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیلوفر محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیلوفر محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیلوفر محمودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیلوفر محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.