%93
پیشنهاد(از 40 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصص داخلی برد فوق تخصص روماتولوژی

تمام بیماریهای روماتیسمی آرتروز کمر دردها پوکی استخوان

در مطب تمام تزریقات مفصلی کاپیلوروسکوپی ( مطالعهٔ تغییرات عروقی مویرگی با دستگاه تخصصی این روش تشخیصی بیماریهای خاص روماتیسمی مثل پدیدهٔ رینود و بیماری اسکلرودرمی و ...) انجام می شود

همکاری با بیمارستان امام رضا ( بخش بستری و درمانگاه روماتولوژی )

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب فلکه دانشگاه

آدرس:

تبریز، فلکه دانشگاه، ساختمان پزشکی نور، طبقه ۴، واحد شرقی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%93
37 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  25 نفر

نظرات

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر خیلی خوبی هستند

پروین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق‌العاده بودن با یک دوره یکماهه جواب داد متاسفانه مشکلی برایم پیش آمد و در نوبت تعیین شده نتونستم حضور پیدا کنم.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام من خیلی وقت پیش دکتر ابراهیمی را میشناسم واقعا کارشون عالیه هم خوش اخلاقه کلا به کارشون وارد هستند.تو آذربیجان شرقی کارشون حرف نداره. نهایت تشکر را ازشون میکنیم پیشنهاد بنده فقط دکتر ابراهیمی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده بیشتر شبیه معجزه هست تا درمان یعنی همون ماه اول نتیجه درمانشونو دیدیم

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می شوند البته در حال درمان....

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اصغر ابراهیمی
نوبت مطب فلکه دانشگاه
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، فلکه دانشگاه، ساختمان پزشکی نور، طبقه ۴، واحد شرقی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر ابراهیمی کجا است؟
دکتر علی اصغر ابراهیمی 1 مطب در مطب فلکه دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر ابراهیمی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر ابراهیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر ابراهیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر علی اصغر ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر ابراهیمیدکتر علی اصغر ابراهیمی dr ali asghar ebrahimi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر علی اصغر ابراهیمی در تبریز، فلکه دانشگاه، ساختمان پزشکی نور، طبقه ۴، واحد شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133369509-04133369502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر ابراهیمی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.