%۹۱
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصص داخلی برد فوق تخصص روماتولوژی

تمام بیماریهای روماتیسمی آرتروز کمر دردها پوکی استخوان

در مطب تمام تزریقات مفصلی کاپیلوروسکوپی ( مطالعهٔ تغییرات عروقی مویرگی با دستگاه تخصصی این روش تشخیصی بیماریهای خاص روماتیسمی مثل پدیدهٔ رینود و بیماری اسکلرودرمی و ...) انجام می شود

همکاری با بیمارستان امام رضا ( بخش بستری و درمانگاه روماتولوژی )

کد نظام پزشکی

۲۵۵۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب فلکه دانشگاه

آدرس:

تبریز، فلکه دانشگاه، ساختمان پزشکی نور، طبقه ۴، واحد شرقی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علی اصغر ابراهیمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۱
۱۹ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دانشگاه
ملاحظات

مراجعین محترم ساعتهای اعلام شده، ساعت حضور در مطب میباشد و بسته به شرایط و قوانین مطب معطلی تقریبی خواهید داشت.از صبوری شما سپاسگذاریم.

بیماران محترم نوبتهای12:00 الی 17:30 مخصوص بیماران شهرستانی

و ساعت 17:30 الی 19:00 مخصوص ساکنین تبریز می باشد.

دکتر علی اصغر ابراهیمی
دکتر علی اصغر ابراهیمی
دکتر علی اصغر ابراهیمی از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر علی اصغر ابراهیمی در تبریز، فلکه دانشگاه، ساختمان پزشکی نور، طبقه ۴، واحد شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133369509-04133369502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر ابراهیمی فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.