%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

24710

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب بلوار آزادی

آدرس:

تبریز، بلوار آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، نرسیده به پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 5 غربی

تلفن:04133373653

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن راستکار همتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن راستکار همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار آزادی
ملاحظات

مراجعین گرامی(خانم های باردار) لطفا بعد از نوبت گیری با مطب جهت هماهنگی و اقدامات لازم قبل از حضور تماس بگیرید.

دکتر بهمن راستکار همتی
دکتر بهمن راستکار همتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن راستکار همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن راستکار همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن راستکار همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن راستکار همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن راستکار همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن راستکار همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن راستکار همتی کجا است؟
دکتربهمن راستکار همتی مطب بلوار آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهمن راستکار همتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن راستکار همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن راستکار همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن راستکار همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن راستکار همتی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن راستکار همتی چه زمانی است؟
دکتر بهمن راستکار همتی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن راستکار همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن راستکار همتی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر بهمن راستکار همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن راستکار همتی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن راستکار همتیدکتربهمن راستکار همتی dr bahman rastak hemati از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر بهمن راستکار همتی در تبریز، بلوار آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، نرسیده به پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 5 غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن راستکار همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133373653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن راستکار همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن راستکار همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن راستکار همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن راستکار همتی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن راستکار همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.