%34
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بعد از بانک ملت، قبل از پل زیرگذر زرگری، برج پزشکی سلامت، طبقه ۳، واحد ۸

تلفن:07136272723

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%34
1 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

عارفه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن اما زمان انتظار در مطب به دلیل عدم برنامه ریزی صحیح بسیار زیاد است و چون تلفن مطب را جواب نمیدن برای کسانی که از شهرستان به شیراز می آیند کار را دشوار می کنند.

ترنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی درجه یک

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین اسدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین اسدی کجا است؟
دکتر نسرین اسدی 1 مطب در مطب بلوار چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین اسدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین اسدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نسرین اسدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین اسدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر نسرین اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین اسدی 2 از 5 است.

درباره دکتر نسرین اسدیدکتر نسرین اسدی dr nasrin asadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر نسرین اسدی در شیراز، بلوار چمران، بعد از بانک ملت، قبل از پل زیرگذر زرگری، برج پزشکی سلامت، طبقه ۳، واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136272723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین اسدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.