دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی

دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

27360
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع طالقانی و جبارنائب، ساختمان بهنام، طبقه سوم

تلفن:04135577033

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع طالقانی و جبارنائب، ساختمان بهنام، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی چقدر است؟
هزینه ویزیت قربانعلی حسن زاده بارانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی کجا است؟
دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی را ببینید.
+
آیا دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی چه زمانی است؟
دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی 3 از 5 است.
درباره دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی


دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی dr ghorban ali hasan zade barani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی در تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع طالقانی و جبارنائب، ساختمان بهنام، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135577033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قربانعلی حسن زاده بارانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.