دکتر محمدتقی مجیدپور

دکتر محمدتقی مجیدپور

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

25949
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، جنب مسجد حاج غفار، ساختمان شاهین، طبقه اول

تلفن:04135569883

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی مجیدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی مجیدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باتجربه خوش اخلاق

منا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی بودن،درسته بسیار کم حرف هستن ولی خیلی با تجربه هستن و در کل کار بلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدتقی مجیدپور
نوبت مطب هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، جنب مسجد حاج غفار، ساختمان شاهین، طبقه اول
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی مجیدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی مجیدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی مجیدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی مجیدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی مجیدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی مجیدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی مجیدپور کجا است؟
دکتر محمدتقی مجیدپور 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی مجیدپور را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی مجیدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی مجیدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی مجیدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی مجیدپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی مجیدپور چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی مجیدپور از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی مجیدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی مجیدپور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدتقی مجیدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی مجیدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی مجیدپور



دکتر محمدتقی مجیدپور dr mohammad taghi majid pur از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر محمدتقی مجیدپور در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، جنب مسجد حاج غفار، ساختمان شاهین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی مجیدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135569883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی مجیدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی مجیدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی مجیدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی مجیدپور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی مجیدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.