دکتر قادر مترجمی زاده

دکتر قادر مترجمی زاده

تخصص چشم پزشکی

ارومیه

کد نظام پزشکی

46404
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌پزشک

در این مطب برای کودکان 1 تا 15 سال ویزیت انجام نمیگردد.

فقط افراد بالای 15 سال

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان دکتر هاشمی، طبقه دوم، واحد ۲۰۳

تلفن:04433474445

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قادر مترجمی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قادر مترجمی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دستشون درد نکند روی پلکم غده در آمده بود اندازه فندق دکترها خیلی حرف ناجوری می‌گفتند ولی آقای دکتر مترجم زاده راحت عمل کردند والان مشکلی ندارم.

الناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین متخصص چشم هستند

شهاب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیارعالی عمل ناخنک داشتم خیلی خوب انجام دادن خوش اخلاق وخوش برخورد

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش برخورد

زلیخا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تبحر در درمان و برخورد مناسب

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر قادر مترجمی زاده
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان دکتر هاشمی، طبقه دوم، واحد ۲۰۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قادر مترجمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قادر مترجمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قادر مترجمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قادر مترجمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت قادر مترجمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قادر مترجمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قادر مترجمی زاده کجا است؟
دکتر قادر مترجمی زاده 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قادر مترجمی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر قادر مترجمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قادر مترجمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قادر مترجمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قادر مترجمی زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قادر مترجمی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر قادر مترجمی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر قادر مترجمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قادر مترجمی زاده چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر قادر مترجمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قادر مترجمی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر قادر مترجمی زادهدکتر قادر مترجمی زاده dr ghader motarjemi zade از دکترهای متخصص چشم پزشکی ارومیه هستند. مطب دکتر قادر مترجمی زاده در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان دکتر هاشمی، طبقه دوم، واحد ۲۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قادر مترجمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433474445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قادر مترجمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قادر مترجمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قادر مترجمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قادر مترجمی زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قادر مترجمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.