شهر
تخصص و فوق تخصص
بیمه
خدمات
  1. دکترتو
  2. پزشکان
  3. تخصص چشم پزشکی
  4. ارومیه

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه

ترتیب نمایش
دکتر قادر مترجمی زاده

دکتر قادر مترجمی زاده

تخصص چشم پزشکی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
ارومیهارومیه، خیابان حسنی، ساختمان دکتر هاشمی، طبقه دوم، واحد ۲۰۳
دکتر محمد عباس زاده

دکتر محمد عباس زاده

تخصص چشم پزشکی
فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
ارومیهارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد، ورودی1، طبقه اول، واحد2
دکتر توحید اشرفی

دکتر توحید اشرفی

تخصص چشم پزشکی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: دوشنبه ۱۸ مهر
ارومیهارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پاستور،طبقه دوم
دکتر ناصر صمدی آیدنلو

دکتر ناصر صمدی آیدنلو

تخصص چشم پزشکی
فلوشیپ پیوند قرنیه و لیزیک
%۸۶
پیشنهاد(از ۷ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: دوشنبه ۲۵ مهر
ارومیهمیدان خیرین- خیابان ورزش - روبروی اداره بهزیستی - ساختمان سلامت - طبقه ۷
دکتر محمد صدرایی

دکتر محمد صدرایی

تخصص چشم پزشکی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۱۶ مهر
ارومیهارومیه، خیابان خیام شمالی، روبه روی خانباباخان، کوچه شهید نجفی، ساختمان آذربایجان2، طبقه4


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه

دکترهای چشم پزشکی در ارومیه چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر چشم پزشکی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. چشم پزشکی در ارومیه از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان چشم پزشکی در ارومیه در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر چشم پزشکی در ارومیه و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. چشم پزشکی در ارومیه در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان چشم پزشکی در ارومیه در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ارومیه است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان چشم پزشکی در ارومیه یک دکتر چشم پزشکی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر چشم پزشکی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای چشم پزشکی (متخصص و فوق تخصص) در ارومیه

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه ، می توانید به لیست دکترهای چشم پزشکی در ارومیه در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای چشم پزشکی در ارومیه توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای چشم پزشکی در ارومیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای چشم پزشکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر چشم پزشکی ارومیه در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر چشم پزشکی ارومیه در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای چشم پزشکی در ارومیه شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر چشم پزشکی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر چشم پزشکی در ارومیه می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای چشم پزشکی ارومیه بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر چشم پزشکی در ارومیه به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای چشم پزشکی ارومیه را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر چشم پزشکی در ارومیه چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر چشم پزشکی در ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای چشم پزشکی ارومیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر چشم پزشکی در ارومیه با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر چشم پزشکی در ارومیه و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر چشم پزشکی در ارومیه استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در ارومیه

دکتر زنان ارومیهدکتر عمومی ارومیهدکتر متخصص داخلی ارومیهدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ارومیهدکتر روانشناس ارومیهدکتر دندانپزشک ارومیهدکتر جراحی عمومی ارومیهدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ارومیهدکتر قلب ارومیهدکتر متخصص ارتوپد ارومیهدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ارومیهدکتر متخصص تغذیه ارومیهدکتر متخصص اورولوژی ارومیهدکتر پوست ارومیهمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ارومیهجراح مغز و اعصاب ارومیهدکتر متخصص بیماری های عفونی ارومیهدکتر متخصص گوارش و کبد ارومیهمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ارومیهدکتر بینایی سنجی ارومیهدکتر متخصص غدد ارومیهمتخصص فیزیوتراپی ارومیهمتخصص شنوایی سنجی ارومیهدکتر متخصص ریه ارومیهمتخصص روماتولوژی ارومیهدکتر جراح پلاستیک ارومیهدکتر متخصص گفتار درمانی ارومیهدکتر متخصص آسم و آلرژی ارومیهدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ارومیهدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ارومیهدکتر متخصص غدد کودکان ارومیهدکتر متخصص کایروپراکتیک ارومیهدکتر مامایی ارومیهمتخصص رادیوتراپیست ارومیهمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ارومیهدکتر مشاور دارویی ارومیهدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ارومیهدکتر متخصص طب سنتی ارومیهدکتر متخصص درد ارومیه