دکتر ناصر صمدی آیدنلو

دکتر ناصر صمدی آیدنلو

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ پیوند قرنیه و لیزیک
ارومیه
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۶۰۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان خیرین

آدرس:

میدان خیرین- خیابان ورزش - روبروی اداره بهزیستی - ساختمان سلامت - طبقه ۷

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ناصر صمدی آیدنلو بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان خیرین
دکتر ناصر صمدی آیدنلو
دکتر ناصر صمدی آیدنلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر صمدی آیدنلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر صمدی آیدنلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر صمدی آیدنلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر صمدی آیدنلو چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر صمدی آیدنلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صمدی آیدنلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر صمدی آیدنلو کجا است؟
دکتر ناصر صمدی آیدنلو 1 مطب در مطب میدان خیرین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر صمدی آیدنلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر صمدی آیدنلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صمدی آیدنلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر صمدی آیدنلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر صمدی آیدنلو متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر صمدی آیدنلو چه زمانی است؟
دکتر ناصر صمدی آیدنلو از روز شنبه 5 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صمدی آیدنلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر صمدی آیدنلو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ناصر صمدی آیدنلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر صمدی آیدنلو 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر صمدی آیدنلو

دکتر ناصر صمدی آیدنلو dr naser samadi aydenloo از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی ارومیه هستند. مطب دکتر ناصر صمدی آیدنلو در میدان خیرین- خیابان ورزش - روبروی اداره بهزیستی - ساختمان سلامت - طبقه ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر صمدی آیدنلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433434349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر صمدی آیدنلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر صمدی آیدنلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر صمدی آیدنلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر صمدی آیدنلو تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر صمدی آیدنلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.