دکتر مجتبی ایدی زاده

دکتر مجتبی ایدی زاده

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

88358
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات خیابان حاج محمدتقی

آدرس:

پارکینگ شهرداری خیابان حاج محمد تقی اصفحانی ساختمان توحید طبقه ی دوم

تلفن:08337295636

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی ایدی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی ایدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اشرفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مجتبی ایدی زاده
نوبت مطب خیابان حاج محمدتقی
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - پارکینگ شهرداری خیابان حاج محمد تقی اصفحانی ساختمان توحید طبقه ی دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی ایدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی ایدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی ایدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی ایدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی ایدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ایدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی ایدی زاده کجا است؟
دکتر مجتبی ایدی زاده 1 مطب در خیابان حاج محمدتقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجتبی ایدی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی ایدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ایدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی ایدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی ایدی زاده متخصص قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی ایدی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی ایدی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ایدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی ایدی زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مجتبی ایدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی ایدی زاده 3 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی ایدی زادهدکتر مجتبی ایدی زاده dr mojtaba eydizade از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی کرمانشاه هستند. مطب دکتر مجتبی ایدی زاده در پارکینگ شهرداری خیابان حاج محمد تقی اصفحانی ساختمان توحید طبقه ی دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی ایدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337295636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی ایدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی ایدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی ایدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی ایدی زاده متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی ایدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.