%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۴۵۳۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، تقاطع فرمانیه و پاسداران، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه پنجم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • شرکت نفت

اطلاعات نوبت دهی آندوسکوپی - کولونوسکوپی

آدرس:

تهران، تقاطع فرمانیه و پاسداران، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه پنجم

اطلاعات نوبت دهی فیبرواسکن کبد (کبدچرب)

آدرس:

تهران، تقاطع فرمانیه و پاسداران، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد زمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد زمانی کجا است؟
دکتر حامد زمانی 3 مطب در مطب فرمانیه و نوبت دهی آندوسکوپی - کولونوسکوپی و نوبت دهی فیبرواسکن کبد (کبدچرب) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد زمانی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد زمانی چه زمانی است؟
دکتر حامد زمانی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد زمانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حامد زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد زمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد زمانیدکتر حامد زمانی dr hamed zamani از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان تهران هستند. مطب دکتر حامد زمانی در تهران، تقاطع فرمانیه و پاسداران، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122833005,02122833006,02122832300,09202283230,09202053013 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد زمانی فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.