دکتر نسرین زارع پور

دکتر نسرین زارع پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

70537
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات جنت آباد

آدرس:

جنت اباد بالاتر از همت روبروي بانك پارسيان ساختمان سينا طبقه سوم واحد ١٧

تلفن:02144447616

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین زارع پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین زارع پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر زارع پور بسیار دکتر خوش برخورد و خوش اخلاقی هستن و سعی داشتن همیشه استرس منو در برابر بیماری اچ پی وی که داشتم کم کنن...من ایشون رو پیشنهاد میکنم

فریما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله و دقیق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسرین زارع پور
نوبت مطب جنت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - جنت اباد بالاتر از همت روبروي بانك پارسيان ساختمان سينا طبقه سوم واحد ١٧
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین زارع پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین زارع پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین زارع پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین زارع پور چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین زارع پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زارع پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین زارع پور کجا است؟
دکتر نسرین زارع پور 1 مطب در جنت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین زارع پور را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین زارع پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زارع پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین زارع پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین زارع پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین زارع پور چه زمانی است؟
دکتر نسرین زارع پور از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زارع پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین زارع پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نسرین زارع پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین زارع پور 5 از 5 است.

درباره دکتر نسرین زارع پوردکتر نسرین زارع پور dr nasrin zarepor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نسرین زارع پور در جنت اباد بالاتر از همت روبروي بانك پارسيان ساختمان سينا طبقه سوم واحد ١٧ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین زارع پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144447616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین زارع پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین زارع پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین زارع پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین زارع پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین زارع پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.