دکتر ماه رخساره ناظریان

دکتر ماه رخساره ناظریان

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

33229
%82
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام لیزر در مطب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات چهار باغ بالا

آدرس:

اصفهان ابتدای چهارباغ بالا کوچه بهار ازادی ساختمان بهار ط ۳

تلفن:03136206088

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماه رخساره ناظریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماه رخساره ناظریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%82
9 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق و کاربلد

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

فائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و خوش برخورد تشخیص خوب فعلا تحت درمانم وقت میزارن واسه بیمار...

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور وخوش برخورد و متین

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ماه رخساره ناظریان
نوبت مطب چهار باغ بالا
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان ابتدای چهارباغ بالا کوچه بهار ازادی ساختمان بهار ط ۳
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماه رخساره ناظریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماه رخساره ناظریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماه رخساره ناظریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماه رخساره ناظریان چقدر است؟
هزینه ویزیت ماه رخساره ناظریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماه رخساره ناظریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماه رخساره ناظریان کجا است؟
دکتر ماه رخساره ناظریان 1 مطب در چهار باغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماه رخساره ناظریان را ببینید.
+
آیا دکتر ماه رخساره ناظریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماه رخساره ناظریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماه رخساره ناظریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماه رخساره ناظریان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماه رخساره ناظریان چه زمانی است؟
دکتر ماه رخساره ناظریان از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماه رخساره ناظریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماه رخساره ناظریان چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ماه رخساره ناظریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماه رخساره ناظریان 5 از 5 است.

درباره دکتر ماه رخساره ناظریان



دکتر ماه رخساره ناظریان dr mahrokhsareh nazerian از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر ماه رخساره ناظریان در اصفهان ابتدای چهارباغ بالا کوچه بهار ازادی ساختمان بهار ط ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماه رخساره ناظریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136206088 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماه رخساره ناظریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماه رخساره ناظریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماه رخساره ناظریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماه رخساره ناظریان متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماه رخساره ناظریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.