دکتر محمدرضا ملاقنبری

دکتر محمدرضا ملاقنبری

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

کاشان

کد نظام پزشکی

77407
%97
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات چهارراه آیت اله کاشانی

آدرس:

کاشان-چهارراه آیت‌اله کاشانی-ساختمان پزشکان طالبیان-واحد ۲۰۲

تلفن:03155442610

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا ملاقنبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا ملاقنبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%97
26 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی و خوب هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی پزشک خوبی هستن من پیشنهاد میدم. دکتر خیلی خوب مودب خوش اخلاق و باتجربه ای هستن تمام مشکلات بیمار رو بررسی میکن . من واقعا راضی بودم انشالله همیشه موفق باشن تجربه کنید.

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با توجه به تشخیص درست بیماری از نظر من پزشک بسیار خوبی می باشند.

محمداحمدیشاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باسلام و خسته نباشید پزشک خیلی خوب بادقت باحوصله و تجربه بالا خداوند انشااله سلامتی همیشگی به ایشان بدهد و باتشکر از سایت دکترتو

حکیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک با حوصله بودند و با حرفهای بنده گوش دادند فعلا دارو دادن تا انشالا نتیجه رو ببینم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا ملاقنبری
نوبت مطب چهارراه آیت اله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
کاشان - کاشان-چهارراه آیت‌اله کاشانی-ساختمان پزشکان طالبیان-واحد ۲۰۲

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا ملاقنبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا ملاقنبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا ملاقنبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ملاقنبری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا ملاقنبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ملاقنبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا ملاقنبری کجا است؟
دکتر محمدرضا ملاقنبری 1 مطب در چهارراه آیت اله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا ملاقنبری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا ملاقنبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ملاقنبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا ملاقنبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا ملاقنبری متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا ملاقنبری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا ملاقنبری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ملاقنبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا ملاقنبری چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر محمدرضا ملاقنبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا ملاقنبری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا ملاقنبریدکتر محمدرضا ملاقنبری dr mohammadreza molaghanbari از دکترهای متخصص داخلی کاشان هستند. مطب دکتر محمدرضا ملاقنبری در کاشان-چهارراه آیت‌اله کاشانی-ساختمان پزشکان طالبیان-واحد ۲۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا ملاقنبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03155442610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا ملاقنبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا ملاقنبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا ملاقنبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا ملاقنبری متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا ملاقنبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.