دکتر عادل رفیعی

دکتر عادل رفیعی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

36422

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عادل رفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عادل رفیعی
نوبت مطب تجریش
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تجریش، بلوار ۳۵ متری قیطریه
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عادل رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عادل رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عادل رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عادل رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت عادل رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عادل رفیعی کجا است؟
دکتر عادل رفیعی 1 مطب در مطب تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عادل رفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر عادل رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عادل رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عادل رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عادل رفیعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عادل رفیعی چه زمانی است؟
دکتر عادل رفیعی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عادل رفیعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عادل رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عادل رفیعی 0 از 5 است.

درباره دکتر عادل رفیعیدکتر عادل رفیعی dr adel rafei از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر عادل رفیعی در تهران، تجریش، بلوار ۳۵ متری قیطریه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عادل رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126313442 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عادل رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عادل رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عادل رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عادل رفیعی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عادل رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.