کد نظام پزشکی

۳۸۰۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات میدان خاتمی

آدرس:

یزد،میدان خاتمی،ابتدای خ مهدی،ساختمان پزشکان مهدی،طبقه همکف

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

میدان خاتمی
دکتر فرنگیس نیلچی
دکتر فرنگیس نیلچی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرنگیس نیلچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرنگیس نیلچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرنگیس نیلچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرنگیس نیلچی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرنگیس نیلچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرنگیس نیلچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرنگیس نیلچی کجا است؟
دکتر فرنگیس نیلچی 1 مطب در میدان خاتمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرنگیس نیلچی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرنگیس نیلچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرنگیس نیلچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرنگیس نیلچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرنگیس نیلچی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرنگیس نیلچی چه زمانی است؟
دکتر فرنگیس نیلچی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرنگیس نیلچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرنگیس نیلچی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرنگیس نیلچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرنگیس نیلچی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرنگیس نیلچی

دکتر فرنگیس نیلچی dr farangis nilchi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر فرنگیس نیلچی در یزد،میدان خاتمی،ابتدای خ مهدی،ساختمان پزشکان مهدی،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرنگیس نیلچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536240056 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرنگیس نیلچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرنگیس نیلچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرنگیس نیلچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرنگیس نیلچی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرنگیس نیلچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.