دکتر امیررضا نعیمی

دکتر امیررضا نعیمی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب
اراک
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۱۹۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

اراک، خیابان امام، بالاتر از میدان ولیعصر، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیررضا نعیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیررضا نعیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر امیررضا نعیمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر امیررضا نعیمی
دکتر امیررضا نعیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا نعیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا نعیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا نعیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا نعیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا نعیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا نعیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا نعیمی کجا است؟
دکتر امیررضا نعیمی 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیررضا نعیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا نعیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا نعیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا نعیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا نعیمی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا نعیمی چه زمانی است؟
دکتر امیررضا نعیمی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا نعیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا نعیمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امیررضا نعیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا نعیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا نعیمیدکتر امیررضا نعیمی dr amirreza naeimi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اراک هستند. مطب دکتر امیررضا نعیمی در اراک، خیابان امام، بالاتر از میدان ولیعصر، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا نعیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08632239227 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا نعیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا نعیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا نعیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا نعیمی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا نعیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.