دکتر شهاب الدین سهراب خانی

دکتر شهاب الدین سهراب خانی

کد نظام پزشکی: 101874
4.9 (580 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
8025 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی

مطب بلوار دانش آموز
آدرس: کرج - کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 10 مرداد | 13:10

آدرس مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی

مطب بلوار دانش آموز
آدرس:
کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم
تلفن:

نظرات درباره دکتر شهاب الدین سهراب خانی

4.9
از 580 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/31)
نوبت دهی مطب
(1403/04/31)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیشنهاد نمیکنم
پروین(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : کم خونی و پایین بودن پلاکت
کاربر دکترتو(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه : کم خونی
کاربر دکترتو(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه : کمبود آهن . فقر آهن
مسلم(1403/04/24)
نوبت دهی مطب
(1403/04/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
سلام پایین بودن پلاکت خون
رونیا(1403/04/23)
نوبت دهی مطب
(1403/04/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برای مشکل بیماری خونی به دکتر مراجعه کردم. دکتر با اخلاق و رفتار مناسب و صبور

سوالات متداول راجع به دکتر شهاب الدین سهراب خانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب الدین سهراب خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب الدین سهراب خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب الدین سهراب خانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین سهراب خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب الدین سهراب خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی کجا است؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی 1 مطب در مطب بلوار دانش آموز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی را ببینید.
آیا دکتر شهاب الدین سهراب خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر شهاب الدین سهراب خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب الدین سهراب خانی چه زمانی است؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی از روز چهارشنبه 10 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب الدین سهراب خانی چقدر است؟
تا کنون 580 نفر به دکتر شهاب الدین سهراب خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب الدین سهراب خانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر شهاب الدین سهراب خانیدکتر شهاب الدین سهراب خانی dr shahabodin sohrab khani از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی در کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632718766 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب الدین سهراب خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب الدین سهراب خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب الدین سهراب خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب الدین سهراب خانی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب الدین سهراب خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.