%100
پیشنهاد(از 48 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب بلوار دانش آموز

آدرس:

کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم

تلفن:02632718766

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب الدین سهراب خانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب الدین سهراب خانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 48 کاربر)

%100
48 کاربر از 48 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش اخلاق و حاذق

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد و با دقت

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

سعدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی ، با صبر و حوصله بودند.

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهاب الدین سهراب خانی
نوبت مطب بلوار دانش آموز
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 19:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب الدین سهراب خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب الدین سهراب خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب الدین سهراب خانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین سهراب خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب الدین سهراب خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی کجا است؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی 1 مطب در مطب بلوار دانش آموز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب الدین سهراب خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب الدین سهراب خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب الدین سهراب خانی چه زمانی است؟
دکتر شهاب الدین سهراب خانی از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین سهراب خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب الدین سهراب خانی چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر شهاب الدین سهراب خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب الدین سهراب خانی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب الدین سهراب خانیدکتر شهاب الدین سهراب خانی dr shahabodin sohrab khani از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی در کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان احسان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب الدین سهراب خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632718766 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب الدین سهراب خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب الدین سهراب خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب الدین سهراب خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب الدین سهراب خانی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب الدین سهراب خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.