%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب سه راه ادبیات

آدرس:

مشهد، کوی دکترا، سه راه ادبیات، ابن سینا 11، ساختمان پزشکان سلامت طبقه ی سوم

تلفن:05138434142

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید ابطحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید ابطحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

هما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

انصافا دکتر عالی هستن من سال ۹۵ بعد تولد دخترم هم بهشون مراجعه کردم انشاالله خدا بهشون عمر با برکت بده که باعث آرامش روحی و جسمی هم واسه والدین و هم واسه بچه ها میشن بازم ممنون ازشون🙏🙏

سید سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با شخصیت و حرفه ای

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و خوش اخلاقی بودن❤️

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند

سوگل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور باسواد و باتجربه هستند و تشخیص درست و به موقع داشتند که به دختر من گفتن باید سریع عمل بشه امید بخدا دعا کنید برای دخترم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید ابطحی
نوبت مطب سه راه ادبیات
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، کوی دکترا، سه راه ادبیات، ابن سینا 11، ساختمان پزشکان سلامت طبقه ی سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید ابطحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید ابطحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید ابطحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید ابطحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید ابطحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ابطحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید ابطحی کجا است؟
دکتر سعید ابطحی 1 مطب در مطب سه راه ادبیات دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید ابطحی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید ابطحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ابطحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید ابطحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید ابطحی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید ابطحی چه زمانی است؟
دکتر سعید ابطحی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ابطحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید ابطحی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سعید ابطحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید ابطحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید ابطحیدکتر سعید ابطحی dr said abtahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر سعید ابطحی در مشهد، کوی دکترا، سه راه ادبیات، ابن سینا 11، ساختمان پزشکان سلامت طبقه ی سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید ابطحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138434142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید ابطحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید ابطحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید ابطحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید ابطحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید ابطحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.