دکتر جمیله مبینی

دکتر جمیله مبینی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

33968

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران،فلكه دوم صادقيه بلواراشرفي اصفهاني خ شهيدعرب حسيني پ ٨٢

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جمیله مبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جمیله مبینی
نوبت مطب فلکه دوم صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،فلكه دوم صادقيه بلواراشرفي اصفهاني خ شهيدعرب حسيني پ ٨٢
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جمیله مبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمیله مبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جمیله مبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جمیله مبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت جمیله مبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جمیله مبینی کجا است؟
دکتر جمیله مبینی 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جمیله مبینی را ببینید.
+
آیا دکتر جمیله مبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جمیله مبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمیله مبینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جمیله مبینی چه زمانی است؟
دکتر جمیله مبینی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جمیله مبینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جمیله مبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جمیله مبینی 0 از 5 است.

درباره دکتر جمیله مبینیدکتر جمیله مبینی dr Jamileh mobini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر جمیله مبینی در تهران،فلكه دوم صادقيه بلواراشرفي اصفهاني خ شهيدعرب حسيني پ ٨٢ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جمیله مبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۲۱۴۴۲۲۵۱۳۲ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جمیله مبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جمیله مبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جمیله مبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جمیله مبینی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جمیله مبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.