دکتر فرهاد عزیززاده

دکتر فرهاد عزیززاده

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

کرج

کد نظام پزشکی

110701
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب بلوار بهشتی

آدرس:

کرج، بلوار شهید بهشتی، جنب کلینیک بهبد، ساختمان ۱۱۰/۳

تلفن:09981522368

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد عزیززاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد عزیززاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

النا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باسواد،باشخصیت،انرژی مثبت و متخصص

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد عزیززاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار بهشتی
کرج - کرج، بلوار شهید بهشتی، جنب کلینیک بهبد، ساختمان ۱۱۰/۳


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد عزیززاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد عزیززاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد عزیززاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد عزیززاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد عزیززاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عزیززاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد عزیززاده کجا است؟
دکتر فرهاد عزیززاده 1 مطب در مطب بلوار بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد عزیززاده را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد عزیززاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عزیززاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد عزیززاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد عزیززاده متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد عزیززاده چه زمانی است؟
دکتر فرهاد عزیززاده از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عزیززاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد عزیززاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرهاد عزیززاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد عزیززاده 5 از 5 است.
درباره دکتر فرهاد عزیززاده


دکتر فرهاد عزیززاده dr farhad aziz zadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر فرهاد عزیززاده در کرج، بلوار شهید بهشتی، جنب کلینیک بهبد، ساختمان ۱۱۰/۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد عزیززاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09981522368 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد عزیززاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد عزیززاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد عزیززاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد عزیززاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد عزیززاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.