%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • تخصص داخلی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد مشایخ بخشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد مشایخ بخشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شقایق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با تقوا و مومن در تخصص خود بسیار توانمند ومن به دوستان و آشنایان پیشنهاد میدم حدود ده سال پزشک معالجم هستن و خیلی راضی هستم خدا بهشون سلامتی بده و موفق باشن

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیارصبور وباارامش به حرفهای من گوش دادن وجواب سوال بنده را با دقت تمام دادن ممنون و سپاسگزارم از ایشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرهاد مشایخ بخشی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد مشایخ بخشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد مشایخ بخشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد مشایخ بخشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد مشایخ بخشی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد مشایخ بخشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مشایخ بخشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد مشایخ بخشی کجا است؟
دکتر فرهاد مشایخ بخشی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر فرهاد مشایخ بخشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مشایخ بخشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد مشایخ بخشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد مشایخ بخشی متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) و داخلی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد مشایخ بخشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد مشایخ بخشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مشایخ بخشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد مشایخ بخشی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرهاد مشایخ بخشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد مشایخ بخشی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد مشایخ بخشیدکتر فرهاد مشایخ بخشی dr farhad mashayekh bakhshi از دکترهای متخصص داخلی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد مشایخ بخشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد مشایخ بخشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد مشایخ بخشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد مشایخ بخشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد مشایخ بخشی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد مشایخ بخشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.