%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد فوق تخصص نفرولوژی بالغین استاد نفرولوژی، عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

بیماری های کلیوی افراد بالغ و بالای ۱۵ سال در زمینه بیماری های مختلف از قبیل دیابت، سنگ و... کنترل فشار خون، پروتیین آوری، 

عفونت ادراری و....

همکاری با بیمارستان امام خمینی ساری، بیمارستان خصوصی شفا ساری

کد نظام پزشکی

49070

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان قارن

آدرس:

ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری، طبقه دوم

تلفن:01133314800

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عطیه مخلوق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عطیه مخلوق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قارن
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید افراد بالای 18 سال در مطب ویزیت میشوند و همچنین اگر در حال حاضر تحت درمان پزشک دیگری هستید در مطب ویزیت نخواهید شد.

نوبت گرفته شده زمان حضور در مطب است و برای پذیرش حداقل 2 ساعت انتظار خواهید داشت. لطفا صبور باشید.

بیمارانی که دفترچه تامین اجتماعی و خدمات درمانی دارن برای بار اول پذیرش نمیشوند .

دکتر عطیه مخلوق
دکتر عطیه مخلوق

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عطیه مخلوق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عطیه مخلوق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عطیه مخلوق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عطیه مخلوق چقدر است؟
هزینه ویزیت عطیه مخلوق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه مخلوق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عطیه مخلوق کجا است؟
دکترعطیه مخلوق مطب خیابان قارن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عطیه مخلوق، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عطیه مخلوق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه مخلوق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عطیه مخلوق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عطیه مخلوق متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عطیه مخلوق چه زمانی است؟
دکتر عطیه مخلوق از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه مخلوق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عطیه مخلوق چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر عطیه مخلوق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عطیه مخلوق 5 از 5 است.

درباره دکتر عطیه مخلوقدکترعطیه مخلوق dr atiyeh makhlogh از دکترهای متخصص داخلی ساری هستند. مطب دکتر عطیه مخلوق در ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عطیه مخلوق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133314800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عطیه مخلوق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عطیه مخلوق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عطیه مخلوق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عطیه مخلوق متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عطیه مخلوق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.