%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد فوق تخصص نفرولوژی بالغین استاد نفرولوژی، عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

بیماری های کلیوی افراد بالغ و بالای ۱۵ سال در زمینه بیماری های مختلف از قبیل دیابت، سنگ و... کنترل فشار خون، پروتیین آوری، 

عفونت ادراری و....

همکاری با بیمارستان امام خمینی ساری، بیمارستان خصوصی شفا ساری

کد نظام پزشکی

۴۹۰۷۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان قارن

آدرس:

ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عطیه مخلوق بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قارن
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید افراد بالای 18 سال در مطب ویزیت میشوند و همچنین اگر در حال حاضر تحت درمان پزشک دیگری هستید در مطب ویزیت نخواهید شد.

هزینه ویزیت در این مطب برای نسخه آنلاین 100هزار تومان

بیمارانی که دفترچه تامین اجتماعی و خدمات درمانی دارن برای بار اول پذیرش نمیشوند .

دکتر عطیه مخلوق
دکتر عطیه مخلوق
دکتر عطیه مخلوق از دکترهای متخصص تخصص داخلی ساری هستند. مطب دکتر عطیه مخلوق در ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عطیه مخلوق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133314800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عطیه مخلوق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عطیه مخلوق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عطیه مخلوق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عطیه مخلوق تخصص داخلی,فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.