دکتر آذین رشتیانی

دکتر آذین رشتیانی

پزشک دندانپزشک

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

143660

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات بیست و دو بهمن

آدرس:

کرمانشاه، بیست و دو بهمن، میدان مرکزی به سمت 30 متری دوم، بلوار نوبهار، ساختمان پزشکان مهراد، طبقه 4، واحد 12

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آذین رشتیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آذین رشتیانی
نوبت مطب بیست و دو بهمن
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، بیست و دو بهمن، میدان مرکزی به سمت 30 متری دوم، بلوار نوبهار، ساختمان پزشکان مهراد، طبقه 4، واحد 12
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آذین رشتیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذین رشتیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آذین رشتیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آذین رشتیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت آذین رشتیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذین رشتیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آذین رشتیانی کجا است؟
دکتر آذین رشتیانی 1 مطب در بیست و دو بهمن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آذین رشتیانی را ببینید.
+
آیا دکتر آذین رشتیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذین رشتیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آذین رشتیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذین رشتیانی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آذین رشتیانی چه زمانی است؟
دکتر آذین رشتیانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آذین رشتیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آذین رشتیانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آذین رشتیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آذین رشتیانی 0 از 5 است.

درباره دکتر آذین رشتیانیدکتر آذین رشتیانی dr azin rashtiyani از دکترهای متخصص دندانپزشک کرمانشاه هستند. مطب دکتر آذین رشتیانی در کرمانشاه، بیست و دو بهمن، میدان مرکزی به سمت 30 متری دوم، بلوار نوبهار، ساختمان پزشکان مهراد، طبقه 4، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آذین رشتیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09222599357 - 08338104381 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آذین رشتیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آذین رشتیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آذین رشتیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آذین رشتیانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آذین رشتیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.