دکتر فرح فرشی همایون روز

دکتر فرح فرشی همایون روز

کد نظام پزشکی: 25774
5 (10 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
68 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرح فرشی همایون روز

مطب خیابان قارن
آدرس: ساری - ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه اول
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 12:30

آدرس مطب دکتر فرح فرشی همایون روز

مطب خیابان قارن
آدرس:
ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه اول
تلفن:

نظرات درباره دکتر فرح فرشی همایون روز

5
از 10 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سارا(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
توو یه ماه چند بار پریود شده بودم، که خانم دکتر مثل همیشه با تشخیص درست و‌ درمان به‌ موقع به من خیلی کمک کردن، و خدا رو شکر مجددا سلامتیمو به دست آوردم 🙏💗🌼
سارا(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من ۲۶ ساله که بیمار خانم دکتر هستم، تشخیص و درمان ایشون فوق العاده هست. 🩷🌹
حسین(1402/10/26)
نوبت دهی مطب
(1402/10/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر از هر نظر بی نظیرن هم اخلاقی هم علمی،، ادم پیششون میره آرامش میگیره
سارا(1402/10/02)
(1402/10/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
وقتی خانم دکتر شمارو ویزیت کنند،از هر نظر خیالتون راحته که از خودتون بیشتر پیگیر هستند و کوچکترین مسائل براشون حائز اهمیتن،این ویژگیشون منحصر به فرد هست،خیلی دوسشون دارم🩷
آتنا(1402/09/12)
نوبت دهی مطب
(1402/09/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر، بسیار مهربان و صبور هستند و برای هر بیمارش به راحتی ۱۵ دقیقه وقت می گذارند و در تشخیص و درمان بیمار، بسیار توانمند هستند
نگین(1402/06/07)
نوبت دهی مطب
(1402/06/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر خیلی مهربونه و خیلی با حوصله ویزیت کردن و توضیح دادن همه موارد

سوالات متداول راجع به دکتر فرح فرشی همایون روز

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرح فرشی همایون روز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرح فرشی همایون روز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرح فرشی همایون روز در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرح فرشی همایون روز چقدر است؟
هزینه ویزیت فرح فرشی همایون روز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح فرشی همایون روز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرح فرشی همایون روز کجا است؟
دکتر فرح فرشی همایون روز 1 مطب در مطب خیابان قارن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرح فرشی همایون روز را ببینید.
آیا دکتر فرح فرشی همایون روز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرح فرشی همایون روز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرح فرشی همایون روز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرح فرشی همایون روز متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرح فرشی همایون روز چه زمانی است؟
دکتر فرح فرشی همایون روز از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح فرشی همایون روز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرح فرشی همایون روز چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فرح فرشی همایون روز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرح فرشی همایون روز 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرح فرشی همایون روزدکتر فرح فرشی همایون روز dr farah farshi homayon roz از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی ساری هستند. مطب دکتر فرح فرشی همایون روز در ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرح فرشی همایون روز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133324110 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرح فرشی همایون روز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرح فرشی همایون روز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرح فرشی همایون روز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرح فرشی همایون روز متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرح فرشی همایون روز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.