دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمود خسروی سامانی

دکتر محمود خسروی سامانی

پزشک دندانپزشک

متخصص جراحی لثه ( پریودانتیکس)
ساری

کد نظام پزشکی

27918
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۴، واحد ۴۰۴

تلفن:01133326600

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود خسروی سامانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود خسروی سامانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آذین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهارت و اخلاق خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود خسروی سامانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرهنگ
ساری - ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۴، واحد ۴۰۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود خسروی سامانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود خسروی سامانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود خسروی سامانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود خسروی سامانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود خسروی سامانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خسروی سامانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود خسروی سامانی کجا است؟
دکتر محمود خسروی سامانی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود خسروی سامانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمود خسروی سامانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خسروی سامانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود خسروی سامانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود خسروی سامانی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود خسروی سامانی چه زمانی است؟
دکتر محمود خسروی سامانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خسروی سامانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود خسروی سامانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود خسروی سامانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود خسروی سامانی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمود خسروی سامانی


دکتر محمود خسروی سامانی dr mahmod khosravi samani از دکترهای متخصص دندانپزشک ساری هستند. مطب دکتر محمود خسروی سامانی در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۴، واحد ۴۰۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود خسروی سامانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133326600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود خسروی سامانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود خسروی سامانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود خسروی سامانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود خسروی سامانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود خسروی سامانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.