مونا سالاری نیا

مونا سالاری نیا

کارشناس تغذیه

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

ت5727

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات خیابان نوبهار

آدرس:

کرمانشاه، خیابان نوبهار، نبش کوچه 114، برج پزشکان شهر، طبقه 4

تلفن:08338104373

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مونا سالاری نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مونا سالاری نیا
نوبت مطب خیابان نوبهار
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، خیابان نوبهار، نبش کوچه 114، برج پزشکان شهر، طبقه 4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 8 اسفند ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مونا سالاری نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مونا سالاری نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مونا سالاری نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مونا سالاری نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مونا سالاری نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مونا سالاری نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مونا سالاری نیا کجا است؟
دکتر مونا سالاری نیا 1 مطب در خیابان نوبهار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مونا سالاری نیا را ببینید.
+
آیا مونا سالاری نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مونا سالاری نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مونا سالاری نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مونا سالاری نیا متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مونا سالاری نیا چه زمانی است؟
دکتر مونا سالاری نیا از روز سه‌شنبه 8 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مونا سالاری نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مونا سالاری نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مونا سالاری نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی مونا سالاری نیا 0 از 5 است.

درباره مونا سالاری نیادکتر مونا سالاری نیا mona salari niya از دکترهای متخصص تغذیه کرمانشاه هستند. مطب مونا سالاری نیا در کرمانشاه، خیابان نوبهار، نبش کوچه 114، برج پزشکان شهر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مونا سالاری نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338104373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مونا سالاری نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مونا سالاری نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مونا سالاری نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مونا سالاری نیا متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مونا سالاری نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.