دکتر آرمین احمد نژاد

دکتر آرمین احمد نژاد

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

114565

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات ستارخان

آدرس:

شیراز، خیابان ستارخان، روبروی ولیعصر، ساختمان خضرا، طبقه 4، واحد 47

تلفن:07136271814

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمین احمد نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

ستارخان
دکتر آرمین احمد نژاد
دکتر آرمین احمد نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمین احمد نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمین احمد نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمین احمد نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمین احمد نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمین احمد نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین احمد نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمین احمد نژاد کجا است؟
دکترآرمین احمد نژاد ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرمین احمد نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرمین احمد نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین احمد نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمین احمد نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمین احمد نژاد متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمین احمد نژاد چه زمانی است؟
دکتر آرمین احمد نژاد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین احمد نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمین احمد نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرمین احمد نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمین احمد نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر آرمین احمد نژاددکترآرمین احمد نژاد dr armin ahmad nejad از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر آرمین احمد نژاد در شیراز، خیابان ستارخان، روبروی ولیعصر، ساختمان خضرا، طبقه 4، واحد 47 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمین احمد نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136271814 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمین احمد نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمین احمد نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمین احمد نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمین احمد نژاد متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمین احمد نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.