دکتر آرمین رمضان نژاد

دکتر آرمین رمضان نژاد

تخصص جراحی مغز و اعصاب

رشت
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

125308

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد،ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰

تلفن:01332133812

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرمین رمضان نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمین رمضان نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه گلسار
دکتر آرمین رمضان نژاد
دکتر آرمین رمضان نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمین رمضان نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمین رمضان نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمین رمضان نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمین رمضان نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمین رمضان نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین رمضان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمین رمضان نژاد کجا است؟
دکترآرمین رمضان نژاد مطب چهارراه گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرمین رمضان نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرمین رمضان نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین رمضان نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمین رمضان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمین رمضان نژاد متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمین رمضان نژاد چه زمانی است؟
دکتر آرمین رمضان نژاد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین رمضان نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمین رمضان نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آرمین رمضان نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمین رمضان نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر آرمین رمضان نژاددکترآرمین رمضان نژاد dr armin ramezan nezhad از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب رشت هستند. مطب دکتر آرمین رمضان نژاد در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد،ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمین رمضان نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332133812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمین رمضان نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمین رمضان نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمین رمضان نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمین رمضان نژاد متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمین رمضان نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.