دکتر سیده فاطمه خادم

دکتر سیده فاطمه خادم

تخصص کودکان و نوزادان

ساری

کد نظام پزشکی

75249

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار امیر مازندرانی

آدرس:

ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع سینا، طبقه سوم، واحد ۱۸

تلفن:01133367082

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فاطمه خادم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار امیر مازندرانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سیده فاطمه خادم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سیده فاطمه خادم
دکتر سیده فاطمه خادم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فاطمه خادم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فاطمه خادم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فاطمه خادم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه خادم چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فاطمه خادم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه خادم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فاطمه خادم کجا است؟
دکترسیده فاطمه خادم مطب بلوار امیر مازندرانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده فاطمه خادم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فاطمه خادم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه خادم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فاطمه خادم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فاطمه خادم متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فاطمه خادم چه زمانی است؟
دکتر سیده فاطمه خادم از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه خادم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فاطمه خادم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده فاطمه خادم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فاطمه خادم 0 از 5 است.

درباره دکتر سیده فاطمه خادمدکترسیده فاطمه خادم dr seyede fatemeh khadem از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ساری هستند. مطب دکتر سیده فاطمه خادم در ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع سینا، طبقه سوم، واحد ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فاطمه خادم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133367082 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فاطمه خادم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فاطمه خادم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فاطمه خادم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فاطمه خادم متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فاطمه خادم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.