دکتر سیده آزاده صدرایی

دکتر سیده آزاده صدرایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

122713

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، میدان سپاه، ابتدای خیابان اخلاقی، ساختمان پزشکان ایران، طبقه پنجم

تلفن:02533551335

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده آزاده صدرایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده آزاده صدرایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده آزاده صدرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده آزاده صدرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده آزاده صدرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده آزاده صدرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده آزاده صدرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده صدرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده آزاده صدرایی کجا است؟
دکترسیده آزاده صدرایی مطب بلوار جمهوری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده آزاده صدرایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده آزاده صدرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده صدرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده آزاده صدرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده آزاده صدرایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده آزاده صدرایی چه زمانی است؟
دکتر سیده آزاده صدرایی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده صدرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده آزاده صدرایی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سیده آزاده صدرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده آزاده صدرایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده آزاده صدراییدکترسیده آزاده صدرایی dr seyede azadeh sadraei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر سیده آزاده صدرایی در قم، بلوار جمهوری، میدان سپاه، ابتدای خیابان اخلاقی، ساختمان پزشکان ایران، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده آزاده صدرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02533551335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده آزاده صدرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده آزاده صدرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده آزاده صدرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده آزاده صدرایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده آزاده صدرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.