دکتر هادی رحیمی علیسرایی

دکتر هادی رحیمی علیسرایی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

رشت

کد نظام پزشکی

51260

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه میکائیل

آدرس:

رشت، چهارراه میکائیل، ابتدای خیابان حافظ، جنب داروخانه سلطانی، ساختمان سهند، طبقه هفتم، واحد 32

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی رحیمی علیسرایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی رحیمی علیسرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی رحیمی علیسرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی رحیمی علیسرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی رحیمی علیسرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی رحیمی علیسرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی رحیمی علیسرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی رحیمی علیسرایی کجا است؟
دکترهادی رحیمی علیسرایی مطب چهارراه میکائیل مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هادی رحیمی علیسرایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هادی رحیمی علیسرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی رحیمی علیسرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی رحیمی علیسرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی رحیمی علیسرایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی رحیمی علیسرایی چه زمانی است؟
دکتر هادی رحیمی علیسرایی از روز چهارشنبه 30 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی رحیمی علیسرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی رحیمی علیسرایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هادی رحیمی علیسرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی رحیمی علیسرایی 0 از 5 است.

درباره دکتر هادی رحیمی علیسراییدکترهادی رحیمی علیسرایی dr hadi rahimi ali saraei از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) رشت هستند. مطب دکتر هادی رحیمی علیسرایی در رشت، چهارراه میکائیل، ابتدای خیابان حافظ، جنب داروخانه سلطانی، ساختمان سهند، طبقه هفتم، واحد 32 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی رحیمی علیسرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333329649 , 01333329072 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی رحیمی علیسرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی رحیمی علیسرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی رحیمی علیسرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی رحیمی علیسرایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی رحیمی علیسرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.