درباره‌ی پزشک

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران 

عضویت جامعه جراحان ایران

کالج بین المللی جراحان آمریکا

جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا 

آدرس سایت دکتر شیرزادگان

https://www.drshirzadegan.com 

کد نظام پزشکی

36694

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، ميدان ونک، ابتداى وليعصر شمال، كوچه صانعى، پلاک ٣٣، ساختمان صدف، طبقه ٤ غربى، واحد ٤١

تلفن:02186080930

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل شیرزادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
دکتر اسماعیل شیرزادگان
دکتر اسماعیل شیرزادگان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل شیرزادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل شیرزادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل شیرزادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل شیرزادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل شیرزادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل شیرزادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان کجا است؟
دکتراسماعیل شیرزادگان مطب ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل شیرزادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل شیرزادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل شیرزادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل شیرزادگان متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل شیرزادگان چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل شیرزادگان از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل شیرزادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل شیرزادگان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسماعیل شیرزادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل شیرزادگان 0 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل شیرزادگاندکتراسماعیل شیرزادگان dr esmaeil shirzadegan از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان در تهران، ميدان ونک، ابتداى وليعصر شمال، كوچه صانعى، پلاک ٣٣، ساختمان صدف، طبقه ٤ غربى، واحد ٤١ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186080930 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل شیرزادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل شیرزادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل شیرزادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل شیرزادگان متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل شیرزادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.