%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

105444

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان سینا، طبقه ۱، واحد ۱۳

تلفن:07142210457

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه سعیدی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه سعیدی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سلمان فارسی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد.

دکتر فرزانه سعیدی فرد
دکتر فرزانه سعیدی فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه سعیدی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه سعیدی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه سعیدی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه سعیدی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه سعیدی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سعیدی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه سعیدی فرد کجا است؟
دکترفرزانه سعیدی فرد مطب خیابان سلمان فارسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزانه سعیدی فرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه سعیدی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سعیدی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه سعیدی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه سعیدی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه سعیدی فرد چه زمانی است؟
دکتر فرزانه سعیدی فرد از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سعیدی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه سعیدی فرد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرزانه سعیدی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه سعیدی فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه سعیدی فرددکترفرزانه سعیدی فرد dr farzaneh saeidi fard از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کازرون هستند. مطب دکتر فرزانه سعیدی فرد در کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان سینا، طبقه ۱، واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه سعیدی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142210457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه سعیدی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه سعیدی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه سعیدی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه سعیدی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه سعیدی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.